שידוך

מי מאתנו לא הייה משתוקק למצוא עצמו תחת חופה {לא חופת השמיים} ונשבע במילים הללו לנבחר ליבו? כולכם מחייכים כעת, לאות הזדהות עם הציטטה המפורסמת הזו, ששיגעה את מיטב ומירב האנושות, נכון?
כיום כשהמושג הזה נהייה לפארודיה שנונה, לאור מגיפת הגירושין שפוקדת את העולם, אנו מתאווים יותר ויותר למצוא את הפקק שיכסה את הבקבוק שלנו כ"כ טוב, עד כי לא נרצה לפרוץ אותו.
כיום כשאהבה היא מושג יקר המציאות, ויש אינפלציה בשוק האהבה. המחירים עולים, וערך המטבע יורד.
קשה יותר לרכוש את הרגש הזה הקרוי אהבה.
מה לעשות? לעשות! וכמה שיותר. להלחם עד המנייה האחרונה של הזוגיות.
שידוך הוא אחד מצורות הלחימה הפופולאריות של מבקשי האהבה השונים. היא עשויה להיות אחת מההיכרויות הבטוחות יותר והמסוכנות ביותר.
שידוך יכול להיעשות באופנים שונים.
להלן המקרים בהם תופעת השידוך עלולה לקרות בדרככם:
1} חברה הטובה ביותר רוצה להכיר לכם את החבר של בן בת הזוג שלוה, כי היא הוא בטוחה שאלוהים ברא אתכם על מנת להתקיים יחד.
2}פגשתם במסיבת פורים שנערכה בביתו של חבר טוב, את החבר של האח, ואתם נבוכים מכדי ליצור עימו קשר. אז ביקשתם מאח יכתוב המלצות ואם אפשר גם את מס' הטלפון למקרה לא חירום בכלל.

 
} שידוך לא חייב להיות פגישה עיוורת: ידידה שלכם חושבת שבן דודה הוא הישות המושלמת להגשים איתה בית בישראל? היא כבר ממוסדת 5 שנים עם חבר? אין בעיה נכפיל את הדייט בשתיים ונקבל דאבל-דייט!
כך תוכלו לומר שנקלעתם לאופציה הרומנטית שלכם ממש במקרה במפגש חברים, או בחדרים לפי שעות אינכם נבוכים מאינטימיות, ותמיד תוכלו להשאיר את השלושה לבדם.
4} במקרה הפחות נעים, הוא שהשידוך מתקיים בתצורת הפגישה העיוורת. הפגישה העיוורת או הבליינד דייט, עלולים להשהות בקרבכם אי אילו חששות ופחדים לגיטימיים, מה שהופך את המאורע למאתגר ומפרך לעיתים. הפגישה העיוורת, היא שידוך בעייתי, לא מבוסס היטב, שאחוזי הצלחתו לא כ"כ הוכיחו עצמם עד כה. אך עם זאת, בליינד דייט, או שידוך של בני זוג זרים, יכול להיות גם הרפתקה פשוטה יותר. זאת במידה וצפיתם בתמונה או סרט וידאו של הפרטנרית, שוחחתם עימו בטלפון ומצאתם בו עניין אינטלקטואלי, וכעת מה שחסר הוא מימד הנפח והגובה...
זהו, עתה אתם מצוידים ומוכנים למסע השידוכים. זכרו, אל תאמרו לעולם לא, אינכם יודעים היכן, ובאמצעות מי תפגשו את זה שתחלקו עימו עיתות של אושר ועוני בריאות וחולי.